הגנה עצמית לנשים ונערות

הגנה עצמית לנשים ונערות

דנאות הגנה עצמית לנשים STAY AWAY, העצמה נשית והגנה עצמית.

תארי לך שהיית יודעת מה לעשות כשזה קרה לך,  זה קורה לכולן, זה לא אשמתך, אבל אנחנו נשמח לכוון להגן ולעזור לך וגם לבתך

סדנאות הנשים והנערות שלנו חוללו מהפכה בעולם כולו עם יותר מ-85000 נשים ונערות בטוחות יותר, מודעות יותר ומוגנות! כולנו מכירות את החשש, המגע המיותר, הבעיה בעבודה והמבטים וההערות ברחוב. הגיע הזמן ללמוד ולהגיד לא, לדעת שאת לא מדמיינית וזכור שזו אף פעם לא אשמתך.  יש לנו מגוון רחב של סדנאות, כולן עבורך, תפורות למידותייך ולסביבתך הטבעית, רק תבואי.

סדנאות למקום העבודה ולקבוצות

סדנאות אמא ובת

סדנאות לבתי ספר

סדנת בת מיצווש

 Stay Away Big 1

סדנאת STAY AWAY  בסיסית – מפגש 1

הסדנא מוכרת ביותר בעולם שנותנת לך בשעתיים וחצי את הבסיס לאיך להתנהל נכון במקום העבודה, בסביבת הלימודים ובכל מסגרת; בשעה וחצי תלמדי על עצמך יותר משדמיינת. להמשך ליחצו כאן. 

סדנאות אמא ובת – זמן איכות וביטחון לחיים

כל החששות כולם מתפוגגים בסדנא מצחיקה, מבדרת, פיזית וחכמה שתשאיר אתכן צוחקות ובטוחות, זמן איכות אמיתי תוך שיח על הנושאים החשובים באמת שלא ידעת כיצד להעביר לביתך, וביננו לא ידעת בעצמך כיצד להתמודד איתם כשקרו לך. הגנה עצמית, טכניקות הגנה והתקפה, אמצעי מיגון, חבר שלוחץ, מה זו הטרדה מינית, סם האונס כיצד מתמודדים איתו, איך אומרים לא באופן ברור וחד משמעי. להמשך ליחצו כאן. 

סמינר STAY AWAY  לבתי הספר התיכוניים – 1-9 מפגשים

סמינר הדגל בחסות פרוייקט “עיר ללא אלימות” עם יותר מ-5 ערים שאמצו אותו עשרות בתי ספר ואלפי נערות, מתקיים בשעות הלימודים עם החברות בכיתה בנוכחות חלקית / מלאה של היועצת.

הכלים ההכרחיים עבור כל נערה; מה זה הטרדה מינית, התמודדות עם חבר שלוחץ יותר מדי, התנהלות נכונה במצבי אלכוהול, התמודדות עם סם האונס, ווטסאפ – אינטרנט ומה שבינהם, לחץ חברתי כאלמנט מדרדר לפעילות מינית שלא מרצון, טכניקות הגנה עצמית בסיסיות, כלי מיגון מאולתרים וייעודיים להגנה עצמית. להמשך ליחצו כאן.

סדנת בת מיצווש / ארועי כיתה  לנערות – מותאם לגילאי 12-18

מתנה לחיים, ביטחון אישי וביטחון בעצמי; באווירה קלילה ובאיצטלה של פעילות הגנה עצמית הנערות מקבלות כלים לחיים; התמודדות עם חבר שלוחץ, איך מתגברים על לחץ חברתי, ווטסאפ אינטרנט ומה שבינהם, גז פילפל כאמצעי מיגון (ניתן לשלב רכישה מרוכזת).

השיחה שאת כאמא / אבא חששתם לעשות ולא ידעתם מה להגיד בה, מתבצעת עם כל הבנות בכיתה, מהגורם הכי מוסמך שיש ובאווירה כיפית ומהנה. לקראת כל סדנא תתקיים שיחה מקדימה על מנת להתאים את המפגש לצרכיכם. להמשך ליחצו כאן. 

סדנת STAY AWAY  מורחבת – 2 עד 6 מפגשים

כאן כבר תוכלי להרחיב את יכולות ההגנה וההתקפה הפיסיים שלך, תלמדי לבטוח בעצמך גם במצבים מורכבים ולבחור את הדרך הנכונה לצאת מהמצב הבעייתי; לבטוח בעצמך באופן מלא ולסמוך על עצמך שתוכלי להתמודד עםהבעיה ברגע הנתון וגם לאחריו. ב-6 מפגשים שיכירו לך את עצמך מחדש, כאישה /  נערה שבוטחת בעצמה, מוכנה לכל מצב, החל ממצבי חביקה, היצמדות לקיר, סכין ואפילו מצבי שכיבה, וכל העוצמה שגלומה בך נמצאת שם אך ורק שתדעי כמה כח יש לך, שתדעי להגיד לא ולדעת שאם דברים מסתבכים יש לך את הגב להתמודד עם המצב.