קרב מגע מבוגרים

קרב מגע מבוגרים

קרב מגע לבוגרים, הקרב מגע בשונה מאומנויות לחימה, מתרכז בכלים יעילים ופשוטים, כל טכניקה שנלמדת מאפשרת לחניך ליישמה מיד עם היציאה מהמיזרון. באופן שיקנה לך את היכולת להתגונן ומיד. הצטרף וד היום לתוכנית המתאימה לצרכיך, קבוצת קרב מגע, סדנאות וקורסים או הכשרות ייעודיות כגון תוכנית מדריכי הקרב מגע , בה תוכל להקים מכון משלך.

קרב מגע IKMF, עושה את ההבדל. 

סדנאות לארגונים וקבוצות   
קורס מדריכי קרב מגע

 

Slide2 Ikmf Ireland

זו שיטה ישראלית, וכמו ישראלים, אין לנו סבלנות לחכות 3 שנים כדי להצליח להגן. ניתן ללמוד כתחביב פעם בשבוע או פעמיים ועדיין התוצאה היא יעילה מאוד. היתרון הבולט ביותר הוא כמה מהר ובקלות אחד רוכש לעצמו נסיון בהגנה עצמית. אימון קרב מגע IKMF נבנה ומבוסס על תגובות ורפלקסים טבעיים. אימון קרב מגע IKMF נגיש לכל אחד ומספק את יכולת ההגנה העצמית הטובה ביותר.

לרוב, מה שמתחיל כאימון קרב מגע ׳מזדמן׳ בשעות אחר הצהריים הופך לתשוקה אמיתית למתאמן ו-IKMF מציע מסגרות הכשרה אזרחיות נוספות, מחנות אימונים בהשתתפות חניכים מכל העולם, סמינרים מהשורה הראשונה בעולם ושאר פעילויות ייחודיות.

בדומה למערכת החגורה הנפוצה באומנויות לחימה IKMF מנהלת מערכת לדירוג המחולקת לשלוש קבוצות עיקריות: רמות PRACTITIONER (רמות ׳P׳), רמות הבוגר GRADUATE (רמות ׳G׳) ורמות מומחה EXPERT (רמות ׳E׳).

אנשים שמתאמנים קרב מגע עשויים להתקדם בדרגה באמצעות מערכת המבחנים של IKMF רמות G הם בדרך כלל חניכי קרב מגע IKMF ותיקים ולעתים קרובות מאוד יש גם הוסמכו כמדריכים. המומחים (רמות ׳E׳) בקרב מגע IKMF הם מעטים, כמו כן קיימים מדריכים בכירים מקצועיים שהקדישו את חייהם ואת הקריירה שלהם להכשרה והדרכה מקצועית של קרב מגע IKMF בארץ ובעולם. צוות IKMF הגלובלי (או ׳GIT – Global Instructor Team׳) כולם מדריכים מומחים (Expert) ומהווים מודל בינלאומי ברמה המקצועית והאישית וזוכים להערכה רבה בעולם.

מבוגרים

דרגה

זמן עד לדרגה הבאה

 

 

 

מתלמד / PRACTITIONER

מתלמד 1-5 Practitioner

6 חודשים

 

 

 

בוגר / GRADUATE

בוגר 1-5 Graduate

6 חודשים

 

 

 

מומחה / EXPERT

מומחה 1-5  Expert

2-3 שנים

 

 

 

כל רכיב של תכנית הלימודים מבוסס על תרחישי חיים אמיתיים המתארים התקפות חיים אמיתיות. כל רמת P או G כוללת פתרונות הגנה עצמית שונים והתקפה נגד הנובעות מתרחישים כאלה. דרך קרב מגע IKMF התלמיד מתרגל תרחישים אלה בהתאם לדרגה המתאימה ופתרונות הגנה עצמית מסופקים בהתאם.

מרכזי קרב מגע IKMF מקפידים להתעדכן בתוכנית הלימודים בתדירות הנחוצה ומקפידים על מערכי שיעור מסודרים ומדורגים. בנוסף, מציע IKMF כישורי תכנית לימודים נוספים לחניכי קרב מגע IKMF כגון סמינרים וסדנאות קצרות המתמקדים בהגנה ספציפית, טכניקות ייעודיות ועוד הרבה יותר.

עכשיו שאתה יודע קצת יותר על IKMF וקרב מגע IKMF אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הקרב מגע הגדולה והמקצועית בעולם, להצטרף להצלחה ולהרגיש בבית, להרגיש בטוח ולדעת שאתה מוגן. אימון קרב מגע IKMF של IKMF לאזרחים זמין במרכזים השונים בארץ.

 

ניתן ליצור איתנו קשר – 03-5500780

אוו במייל – hq@kravmaga.co.il