שיעורים פרטיים

שיעורים פרטיים

קרב מגע אחד על אחד – מקסימום תועלת במינימום זמן

מוטרד מהביטחון האישי שלך? נקלעת לעימות שערער אותך? מרגיש/ה שצריך תוסף לביטחון האישי? קרב מגע במתכונת הפרטית, אחד על אחד, ביטחון אמיתי בטווחי זמן קצרים.

על מנת להכיר ולרכוש את כלי הקרב מגע בזמן הקצר ביותר, תוך התאמת הכלים בדיוק עבור צורכיכם, ניתן לקיים שיעורים פרטיים בקרב מגע עם מדריך בכיר, בביתך או במטה הקרב מגע (ללא עלות נוספת). הקרב מגע בנוי על הרפלקס הטבעי ולכן ניתן ללמידה והטמעה בטווחי זמן קצרים ביותר, אם מדובר בבעיה נקודתית ניתן לכסותה בשניים שלושה מפגשים ואת/ה מוכן לצאת לדרך בטוחה יותר. ניתן לקיים פעילות אחד על אחד או בקבוצות קטנות עם חברים.

שיעור פרטי למבוגרים – קרב מגע

כל סודות הקרב מגע מוגשים לך ע”י טובי המדריכים בעולם, תפור למידותייך השיעור הפרטי כבר בדרך אלייך, לאחר שיחה קצרה בה נמקד את התחומים החשובים לך, נבנה יחד תוכנית אימונים המותאמת לצרכיך, הימים, השעות, מידת האגרסיביות, הטכניקות ומקום האימון, הכל למידותיך.

ביכולתך לכסות כל נושא מחיי היומיום ולשלוט בו: קרב מגע למצבי רכב, עימותי כביש, קרב מגע הגנות מסכין, קרב מגע טכניקות לעימותים באזורי בילוי, פאבים ומועדונים, קרב מגע הגנה עצמית כללית וכמובן קרב מגע אזרחי עפ”י החלוקה לטכניקות הקלאסית, עם מבחני דרגה וטיפוס בסולם הדרגות של קרב מגע IKMF, הארגון הגדול והמקצועי בעולם למקצועות ההגנה העצמית.

שיעור פרטי למבוגרים/ חוג בית – נשים ונערות

רק את יודעת כאישה את מכלול החששות, ההטרדות והספק המקונן בך בחיי היומיום; אנחנו כאן לעזור לך ולהעניק לך ביטחון אישי מיידי בתנאים שלך. מודל STAY AWAY של IKMF הוא מודל הגנה עצמית והעצמה נשית המוביל בעולם ב-4 יבשות עם יותר מ 85000 נשים בטוחות יותר. אל תתני לפחד לנצח. הצטרפי לאחת הסדנאות או בקשי לעצמך מדריך פרטי שיגיע עד אלייך בשעות ובמקום המתאימים לך, או הגיעי למטה IKMF בראשון לציון (יעקב פריימן 20).

בין אם החששות שלך נוגעים למצבי בילוי (התנהלות נכונה במועדונים ופאבים, עימותים בסביבת השירותים, התנהלות בחשש לסם אונס), דרך מצבי משרד (הטרדה מינית, מצבי “פינת קפה”, פחד בהגעה וביציאה מהחניון וסך כל ההתנהלות סביב הרכב, התנהלות נכונה ברמיזות מיניות במשרד), וכלה בהגנה עצמית לנשים כללי (מצבי חביקה, משיכת יד, משיכת שיער, איומי סכין, מצבי קרקע וכו’); בכל אלה אנחנו הטובים ביותר ומבטיחים להעמיד אותך על רגליים אחוריות, מוכנה ומזומנה לכל מה שהחיים יגישו לך.

אם את אוהבת את הלבד שלך, רוצה ללמוד מהר ולעניין ללא הסחות דעת, רוצה לקיים פעילות רק עם קבוצה מצומצמת של חבריך, חוששת להיכנס לקבוצה פעילה ברמה גבוהה, או פשוט אין לך מרכז ליד הבית, אנחנו נתאים עצמנו אליך… ניתן גם לקיים חוג בית עם מספר נשים.

 שיעור פרטי הגנה עצמית לילדים ונוער /חוג בית – גיל 4-16

ילדים ונערים יכולים להיות אכזריים, לא פעם אנו שומעים מהילדים עצמם על התעללות בגן ובכיתה מצד החברים, לרוב מערכת החינוך כושלת בלהתמודד עם המצב וילדך/ילדתך נופלים בין הכיסאות תני לנו להרים אותו. אם אתה מודאג בכל פעם שהבן שלך יוצא לבילוי, אתה צודק, זה תפקידך כהורה. תן לנו לעזור לו לצאת “גבר” מבלי שילך מכות.

קרב מגע לילדים ונוער מכיל אלמנטים מעצימים רבים ברמה הפסיכולוגית לצד זו הפיזית, נסיוננו העצום בתחום העבודה עם ילדים ונוער בכל הגילאים הופכים אותנו למקצועיים ביותר. אומנות לחימה היא רק פלטפורמה להעצמה, ללא הכלים הפסיכולוגיים גופניים המשלימים, מתבצע רק חלק מהתהליך. עכשיו תוכלי לעזור לילדך ולהעניק לו ביטחון אמיתי בסביבה הנוחה לו, בבית או עם קבוצת חברים מצומצמת בחוג בית. אנו נגיע אליו בזמן המתאים לו ולאחר שבדקנו מולכם את המטרות לפעילות (כולל הבנת ארועי המקרה שהתרחשו בבית הספר/בגן) נעניק לו את הכלים התפורים למידתו ולצרכיו. פיתוח הקול הפנימי ושימוש בקול כאלמנט מרתיע, התנהלות נכונה במצבי עימות, פיתו יכולות פיזיות ברמת הכוח, שינוי תפיסת הדימוי העצמי, ונטילציה של תסכולים מחוויות שליליות, משנה סדורה של לימוד קרב מגע עקב בצד אגודל החל ממצבי דחיפה, מכה, בעיטה וכלה בקרבות קרקע ופיתוח אגרסיביות.